COOP Dorpsloop 2020

Beste hardlopers en wandelaars uit De Krim en wijde omgeving,

Noteer alvast de datum van de 40 e (!!) COOP DORPSLOOP in je agenda: zaterdag 19 december 2020

hardlopen #wandelen

Onlangs gaf onze minister-president weer een persconferentie.
Hij sprak daar de prachtige woorden uit: ‘Vanaf 1 juli zijn evenementen weer mogelijk’. Wat een mooi nieuws. Je zult begrijpen dat wij met z’n allen een gat in de lucht hebben gesprongen.  We hebben de afgelopen maanden vaak gedacht “hoe zal dat in december met de Dorpsloop gaan, mogen we hardlopen en wandelen ?” Hoe we dit exact invulling gaan geven is nu nog niet helemaal duidelijk, we zullen waarschijnlijk wel rekening moeten houden met de 1,5 meter en andere maatregelen…… Met elkaar gaan we de uitdaging aan om eea te realiseren binnen de maatregelen en beperkingen die in december nog gelden, om een voor iedereen veilig evenement te organiseren.

Via de bekende sociale-media-kanalen (facebook @vvdkb44 en twitter @VVDKB_44) en de website www.vv-dkb.nl) houden wij u op de hoogte van de ontwikkelingen.

Vriendelijke groet, organisatie Dorpsloop-2020