FIFA toernooi feestweek DKB 2019

In de nacht van dinsdag 20 op woensdag 21 augustus is er een FIFA-toernooi georganiseerd in de kantine van vv DKB’44. Er was ons gevraagd of wij dit wilden organiseren om er zo te voor zorgen dat de kantine van DKB vol zou zitten, aangezien het 24 uur paalzitten begonnen was. Natuurlijk wilden wij dit wel organiseren! Er was een mooie grote groep die mee wilden doen aan het toernooi. Om 23.00 hadden wij 28 deelnemers waarmee wij het FIFA-toernooi begonnen! Er waren 5 poules waar alle FIFA-talenten in verdeeld waren. De nummers 1, 2 en 3 gingen door naar de volgende ronde evenals de beste nummer 4. Rond 03.00 was de poulefase klaar. Hierna is er begonnen aan de knock-out fase. Alles verliep goed en iedereen had het naar zijn/haar zin. De halve finales waren als volgt: Guus van der Wetering – Gerben Brandts, en Bas Kreuze – Leroy Lichtendonk. Gerben won de eerste halve finale met 4-2 en ook Bas won met 4-2. De finale werd gespeeld tussen Gerben Brandts en Bas Kreuze. Gerben kwam op een 1-0 voorsprong door een doelpunt in de korte hoek. Bas gaf niet op en kwam op 1-1. Bas nam het initiatief en kwam op een 2-1 voorsprong. Gerben probeerde nog te scoren, maar dit lukte niet waardoor Bas zich FIFA-kampioen van DKB mag noemen. Leroy won de wedstrijd om de 3e plek. De uitslag was als volgt:
1. Bas Kreuze 2. Gerben Brandts 3. Leroy Lichtendonk 4. Guus van de wetering
Het was een geslaagd toernooi, en zeker voor herhaling vatbaar! Speciale dank gaat uit naar Expert Berkhof Vroomshoop voor het lenen van 5 prachtige televisies waardoor wij dit toernooi konden organiseren! Namens de organisatoren,
Groet Stef Tangenberg en Gerben Hamberg