Veiling DKB was een succes!

De veiling van DKB heeft iets meer dan 7500 euro opgebracht. met meer dan 400 online biedingen op 72 kavels was afgelopen zaterdag het slotstuk van de veiling. In de tent bij DKB werd het hoogste bod op elke kavel nog eens flink opgeschroefd, wat uiteindelijk dit prachtige resultaat heeft opgeleverd. De veiling werd georganiseerd door de sponsorcommissie van DKB en de opbrengst komt ten goede aan het jubileumfeest dat in augustus wordt gehouden

De sponsorcommissie wil alle sponsoren bedanken die een kavel beschikbaar hebben gesteld. En natuurlijk ook iedereen die een bod heeft uitgebracht. Zonder jullie hadden we hier nooit een succes van kunnen maken!