Auction Status: expired

2 x Formule 1 weekend kaarten

2 x Formule 1 weekend kaarten

Aangeboden door Expert Berkhof: 2x weekend kaart formule 1 Oostenrijk 28-06-2019 / 30-06-2019 Plus 2x gratis Fan shirts

Dames- of Herenfiets

Dames- of Herenfiets

Aangeboden door v.o.f. King Trading: Een dames- of herenfiets in mat zwart met 7-versnellingen. Het is keuze uit een heren of een damesfiets en de frame maat is nog nader te bepalen. Burgers Urban t.w.v. € 699,00 p/stuk (bieden begint bij € 150,00) Model: URBAN Dames of Heren Frame hoogte...

All You Can Eat Tapas Eten (1)

Aangeboden door Tapas restaurant Bij Ons Hardenberg voor 2 personen “all you can eat” tapas eten. Drankjes zijn voor eigen rekening.

Gesigneerd shirt en sjaal FC Emmen

1x gesigneerd shirt van fc Emmen (maat: M), gesigneerd door topscorer Michael Chacon. 1× gesigneerde sjaal van de laatste wedstrijd van FC Emmen thuis tegen FC Groningen. Ook deze is getekend door topscorer Michael Chacon.

Tv Philips 32 inch

Tv Philips 32 inch

Aangeboden door Expert Berkhof in Vroomshoop: Tv Philips 32 inch

All You Can Eat Tapas Eten (2)

Jubileumshirt Heracles Almelo

Jubileumshirt Heracles Almelo

1x gesigneerd jubileumshirt van het 115-jarige bestaan van Heracles. Gesigneerd door de hele selectie (zijn er maar 115 van gemaakt). Maat M

Greedschap set

Greedschap set

Aangeboden door Peters hout- en bouwmaterialen: Gereedschap set Bestaande uit: 2x handzaag 2x rolbandmaat 4x sjorband met ratel

All you can eat tapas eten (3)